Společnost BEKROSTAV s.r.o. poskytuje služby v oblasti výstavby rekonstrukce infrastruktury, komunikací a parkovacích míst. Naše společnost disponuje moderní mechanizací a strojním vybavení pro precizně a kvalitně provedené stavby infrastruktury a komunikací. Zajišťujeme také zemní a výkopové práce.

Naše služby:

Výstavba infrastruktury včetně zpevněných ploch

  • Specializujeme se na výstavbu infrastruktury včetně přilehlých komunikací. Výstavbu infrastruktury zajišťujeme pro soukromý i státní sektor.
  • Zaměřujeme se na kompletní výstavbu komunikací a parkovacích ploch pro soukromou i firemní klientelu. V oblasti realizace a výstavby komunikací, parkovacích ploch a infrastruktury máme mnohaleté zkušenosti. Garantujeme kvalitně odvedenou práci.

Výstavba a rekonstrukce komunikací a parkovacích ploch

  • Provádíme rekonstrukce komunikací a parkovacích ploch kompletně na zakázku. Rekonstrukce komunikací a parkovacích ploch realizujeme prostřednictvím moderní technologie a strojního vybavení.

Zemní a výkopové práce

  • Realizujeme zemní a výkopové práce kompletně na zakázku. Díky naší stavební mechanizaci a strojnímu vybavení jsme schopni realizovat i náročnější zemní a výkopové práce.

Revitalizace rybníků

  • Zabýváme se revitalizací rybníků včetně následné rekonstrukce. Revitalizace rybníků provádíme odborně a kvalitně s ohledem na životní prostředí.

Pokládka kamenných dlažeb

  • Věnujeme se pokládce kamenných dlažeb veškerých typů. Při pokládce kamenné dlažby Vám také odborně poradíme s výběrem vhodného materiálu a také optimálního způsobu pokládky.